Betonová mísa


Beton je jedním z nejčastěji používaných stavebních materiálů. Jeho užívání sahá až do poloviny 19. století, ve kterém byl patentován. Vedle stavebních činností, jakými jsou například stavba mostů nebo chodníků, se beton infiltroval do dalších sfér výroby, jakými je i výroba uměleckých předmětů.

Beton je pro své vlastnosti vyhledávaným materiálem. Je dobře tvárný, odolný, nehořlavý, a jakmile má nejlepší léta za sebou, tak se skvěle hodí k recyklaci. Moderní umění hledá možné cesty, kudy se vydat. Právě pro svou modernost, udržitelnost a dostupnost je stále častější alternativou k běžnějším a tradičnějším způsobům, kterými umělci pracují.

beton materiál

Společnost Aspoň tohle sestává z řady umělců a řemeslníků, kteří jsou inovativní a dokáží vidět svět z různých úhlů pohledu. Právě beton je v jejich společnosti velmi důležitý, neboť ve svých výrobcích využívají jeho potenciálu. Originální spojení řemesla, designu a užitkovosti nabízí moderní betonové mísy. Betonové mísy společnosti Aspoň tohle jsou unikátní co do způsobu jejich výroby a použitého materiálu, tak i svým jedinečným tvarem a vzhledem. Na vzniku betonových mís se podílejí sochaři, umělci, designéři. Jedná se o vysoce ojedinělý počin, který nenajdete v každé domácnosti. Umění a užitkovost je to, co mísy dokáží propojit.

materiál beton

Všechny mísy jsou ručně vyráběny, tudíž nenajdete dva totožné kusy. A o to právě jde. Originalita, návrat k poctivé manuální práci a potlačení sériové odosobněné výroby. Dávat produktu péči a duši. Pracovat s láskou. To vše jde na betonových mísách znát. Pokud se domníváte, že je beton jakožto materiál pro domácnost příliš studený a drsný, tak tomu tak není. Právě péče, s jakou jsou betonové mísy připravovány, zahrnuje onu přidanou hodnotu, díky které betonové mísy zútulní váš domov. Stanou se inspirací pro každý váš nový den.