Dopřejte si to nejlepší z Francie v pohodlí domova

Rozhlédnout se z Eiffelovy věže, projít se zámeckými zahradami Versailles, prožít dobrodružství jako d’Artagnan anebo si vychutnat klid a opojení dechberoucích pláží a promenád v Nice. To vše je jen zlomek nezapomenutelných zážitků a okamžiků, které svým návštěvníkům nabízí Francie. Už jste unavení shonem kolem Vás, každodenními starostmi a stresy a nejraději byste z toho všeho utekli právě do země Krále Slunce? Netřeba shánět letenky, zajišťovat ubytování anebo utrácet peníze v cestovních kancelářích. V klidu a pohodě si doma vychutnejte vína z Francie z této nabídky a rázem vás přenesou, kam jen si budete přát.

Dva druhy vína

Jste milovníky opojných sladkých vín anebo naopak svěžích šumivých šampaňských? Nedáte dopustit na kvalitní suché červené víno anebo naopak si nedokážete hezký večer představit bez sklenky polosladkého bílého? Ať už se řadíte mezi milovníky a znalce vín, nebo jen příležitostně s přáteli oceníte delikátní chuť, v této nepřeberné nabídce vín z Francie si zcela jistě vyberete.

Francie je považována za kolébku vinařství, dodnes produkuje největší množství nejkvalitnějších druhů vín. Ptáte se proč? Proč zrovna Francie již stovky let dominuje v této oblasti? Odpověď naleznete mimo jiné i ve výjimečné geografii této země. Vinařství zde má tradici již desítky generací a každý region do této tradice přispěl svojí originalitou. Ať už se jedná o nejseverněji situovanou Champagne, Atlantikem ošlehané Bordeaux anebo zlatým sluncem zalitá údolí Rhôny. Každá z těchto oblastní propůjčuje svým vínům nezaměnitelnou chuť a jedinečnost. I díky tomu se právě vína z Francie jako první probojovala do světa a dodnes jsou uznávána napříč kontinenty.

Francouzská viniceDopřejte si okamžiky klidu a luxusu, jako slavná celebrita na pláži v Nice. Zažijte večer plný opojení a dobrodružství jako neochvějní Tři mušketýři. Zakuste pocit výjimečnosti při západu slunce v královských zahradách Versailles. Nebo se pojďte oddat dechberoucí vyhlídce ze slavné Eiffelovy věže. To vše máte na dosah ruky, se sklenkou kvalitního vína z Francie z této nabídky.