Kanceláři nesmí chybět útulné prostředí a hravý interiér

Člověk se musí v práci cítit dobře, pokud jí má dělat svědomitě a nadprůměrně. Kdo se ve své kanceláři necítí naprosto v klidu a pohodlně, vždycky bude podávat horší pracovní výkony. Proto si tolik lidé „uzpůsobují“ své pracoviště k obrazu svému, protože se pak v něm cítí mnohem lépe. Hlavně nejhorší, co můžete udělat, je nastrkat do kanceláří jenom stůl a židli a nechat to tam prázdné, to se pak člověk necítí jenom špatně, ale ještě odtud chce utéci. Vy se tak musíte zaměřit hlavně na komfort a útulnost. A toho docílíte možná i jednodušeji než si myslíte. Stačí opravdu jenom internetové stránky. My vám právě zde poradíme, na co je dobré se vlastně zaměřit a co hledat.
kulaté světlo nad stolem.jpg

Trochu života

Pokud si to můžete dovolit a nevadí vám občas dojít pro vodu, tak je naprosto ideální dát si nějakou tu rostlinu do kanceláře a klidně i dvě. Pokud dobře vypadá a ještě i dobře voní, je to jenom bonus. Samozřejmě, zamezte tomu, aby to tam vypadalo jako v botanické zahradě, ale tři květináče nikdy nikomu neuškodily. Bude se vám aspoň dýchat lépe a přes noc je vám to stejně jedno.
práce workoholika.jpg

Memento na víkend

Vždycky je dobré si kancelář trochu „zosobnit“, tedy přidat tam prvky, které z toho nedělají jenom pohodlnou kancelář, ale také vaši kancelář. A takových prvků může být více a klienti vždycky rádi uvidí, že jste také jenom člověk a ne robot za stolem. Fotka rodiny, dětí, pejska. Nějaký ten výrobek, který vám vyrobili. To všechno může vaší kanceláři dodat jedinečný pocit. Budete se tak cítit mnohem lépe, minimálně, pokud se vždycky podíváte na nějakou pěknou fotku.

Hlavně to mějte nějak slazené

Ať už to jsou rámečky na fotky, květináče, ozdoby, obrazy – je nutné, aby to mělo řád a nějaký systém. Nemůžete plácat první přes deváté a čekat, že to bude „nějak ladit“. Nikdy nedávejte postmodernu a starý nábytek k sobě, vypadá to prostě až příliš divně. Pokud chcete moderní kancelář, nu budiž, uzpůsobte tak ale i doplňky.