Schneider Unica Basic


Jak na proměnu bytu, když není zrovna moc peněz? V takovém případě si vyhrajte s doplňky. Každý vhodný doplněk totiž dovede s interiérem udělat hotová kouzla. Ale pozor ať to s těmi doplňky nepřeženete, raději méně a střídmě, aby váš interiér nevypadal přeplácaně. Zaměřte se na ty doplňky, které jsou nejvíce viditelné.

Například elektroinstalační rámečky, kterých máte ve své domácnosti určitě nespočet. Kdy jste je naposled měnili? Určitě už si ani nevzpomínáte. To nevadí, můžete začít klidně od nich a pokračovat dále s výměnou zásuvek. Nejlépe je vybrat stejný typ. Barva může být jiná, protože každou místnost máte jinak zařízenu a možná i jinou barvou vymalovánu. Výměna vypínačů je velmi jednoduchá, bát se jí nemusíte. Spíš dávejte patřičnou pozornost při výběru těch nových. Dbejte především na kvalitu a bezpečnost.

vytažená zástrčka

Stanou se součástí vašeho interiéru

Ano, pokud si dobře vyberete, stanou se zásuvky a vypínače schneider unica basic součástí vašeho interiéru. Dejte konečně sbohem svým starým a zažloutlým elektroinstalačním rámečkům a dopřejte svému interiéru něco mnohem kvalitnějšího a estetičtějšího. Sami zjistíte, jak opravdu málo stačí k tomu, aby váš interiér působil decentně a zároveň velmi útulně. Estetická stránka tohoto potřebného pomocníka v domácnosti je rovněž nezanedbatelná. Vzpomenete si na tyto slova vždycky, když budete doma rozsvěcovat. Vždyť každý interiér by měl být sladěn nejen barevně, ale i kvalitou a popraskané vypínače na nově vymalované stěně nikoho nezaujmou, ale spíš urazí.

zapnuto vypnuto

Raději více

Každou místnost vašeho interiéru byste měli vybavit několika zástrčkami, aby vám následně nevznikl problém například s připojením televizoru. Pokud si vyberete řadu Schneider Unica, můžete si být jisti jejich kvalitou i vypracovaným designem. Ve stejné řadě pak můžete vybírat i vypínače.