Kvalitní kuchyň – kvalitní život

Kuchyň patří k nejdůležitějším a také k nejnákladnějším místnostem každého bytu. Aby ne, když v ní budeme trávit hodně času a to ať už jsme vášniví kuchaři, nebo naopak. Pravdou totiž je, že jíst musíme všichni. Několikrát denně, 365 dní v roce. A pro tak četnou a důležitou činnost není výhodné pracovat v nevyhovující kuchyni, protože pak představuje každá příprava jídla nebo následný úklid špinavého nádobí hotové utrpení.

Příprava večeře

Zároveň je každá kuchyň velmi namáhaná. Oproti ostatním místnostem zažívá prudké teplotní změny, její součásti jsou vystaveny časté vlhkosti a do povrchu dloubou ostré a tvrdé předměty. Panty a jezdci dvířek a šuplíků jsou denně v pohybu, a tak na jejich kvalitě nemá smysl šetřit, jen si tak připravíme vícenáklady do budoucna, kdy se nám také může stát, že komponenty pro daný model kuchyně již nebudou k sehnání. Pak bude renovace ještě dražší.

Výroba kuchyní na míru Svetpokladu nabízí ještě něco navíc – opravdový dotek starých časů, kdy odvedená kvalitní práce sloužila celé generaci. Modulová kuchyň nemusí vždy vyhovět všem potřebám, které má vaše konkrétní rodina, a tak pokud se můžete minimálně v kuchyni obejít bez kompromisů, vyzkoušejte návrh kuchyně na míru. Vy sami nejlépe víte, jaké předměty denně využíváte na základě toho, jaká jídla vaříte. A jestli chcete přátelskou kuchyň, ve které bude vařit celá rodina, úložné systémy musí být pochopitelné všem.

Retro kuchyň

Nadčasová kuchyň, kterou spíše než na aplikaci nejnovějších trendů, cílí na kvalitní zpracování, vás také bude déle bavit. Moderní vychytávky či barvy se mohou velmi rychle okoukat a již během několika málo let zapadnout do škatulky nevkusu. Zatímco na solidním základu můžete pracovat i později – vždy vás vyjde levněji vyměnit doplňky a spotřebiče, než skříňkový systém a pokud si hotový základ kuchyně vybavíte s rozmyslem, může být proměna celého prostoru k nepoznání.