Nebojte se hrát si jako děti

Kdo si hraje, nezlobí. Platí to nejen pro děti, ale rozhodně také pro dospělé. Hry pro dospělé jsou známé jako lidstvo samo. Užijte si i vy moderní zábavu, užijte si únikovou hru .
silnice mezi stromy
Únikové hry rozhodně představují moderní trend. Rozhodně to stojí za to vyzkoušet některou z nich. Jedná se o to, že po dobu jedné hodiny jste uzavřeni v místnosti a máte šedesát minut na to, abyste se dostali ven. Musíte se zorientovat v prostoru a také hledat určité indicie, které Vám v cestě z místnosti napomohou. Hry jsou tematické podle zájmu. Fantasy, history, military, schience-fiction. V nabídce najdete také dětské únikové hry. Záleží jen na Vás.
opuštěné místo

Ideální aktivita pro skupiny

Samozřejmě tyto aktivity nejsou určeny pro jednotlivce, ale spíše menší skupiny. Pokud hledáte s přáteli tip na zajímavou zábavu, rozhodně vyzkoušejte některou z únikovek, rozhodně nebudete litovat a interaktivní zábava rozhodně vždycky potěší.
Není to ovšem jen skvělý tip pro přátele. Co třeba zkusit únikovou hru také v rámci rodiny. Většinou se rodinná setkání uskutečňují na bowlingu. Bowling je určitě fajn aktivita, která se hodí v podstatě pro všechny věkové kategorie, ale uznejte sami, rozhodně stojí za to vyzkoušet čas od času změnu.
Únikové hry jsou ovšem ideální také pro pracovní týmy. Představují nejen zábavu, ale také jedinečný způsob jak docílit toho, aby malý kolektiv kreativně spolupracoval.
duch ženy
Historie únikových her je poměrně krátkodobá. První únikové hry byly vytvořeny v roce 2007 v Japonsku. Rozšiřovat se do ostatních kontinentů začaly po roce 2011. Nicméně určitou příbuznost můžeme spatřovat ve francouzské oblíbené hře pevnost Boyard.
Čeká Vás o víkendu rodinná oslava a rádi byste si dopřáli pořádnou zábavu, nevíte, co s načatým večerem, máte za úkol vymyslet program na firemní večírek? Tak to zkuste interaktivně.