Nový kočárek

Ani si nedokážete představit, jak jsem byla velice šťastná, když jsem konečně otěhotněla, protože s přítelem jsme se o dítě snažili dva roky a musím říct, že to byla někdy pohroma. Někdy jsme se s přítelem opravdu tak moc hádali, protože jsme jeden druhého podezřívali z toho, že nemůže mít děti. A oba dva jsme bohužel byli tak paličatí, že jsme ani nešli k lékaři. A nakonec jsem se potají rozhodla já, že půjdu k lékaři, aby se zjistilo, kdo je na vině. No já byla zdravá! Takže jsem hned podezřívala přítele, že on je ta chyba. Potom jsem to tedy nechala být a řekla jsem si, že když to tak má být, tak to tak bude.

Máme i sportovní kočárek.

A už jsem se nesnažil. A ono ejhle, měsíc po tom, co jsem se přestala snažit, jsem otěhotněla. Bylo to úplně perfektní a já jsem byla v sedmém nebi. A to nepočítám svého přítele, který jásal a brečel radostí, když mi rostlo v břiše miminko. A hned to vše musel sdělit celé své a mojí rodině. A přítel mi řekl, že ihned musíme kupovat nějaké věci pro miminko. Sice chtěla jsem ještě přítele uskrovnit, že ještě je čas na nákupy, jenomže on ihned chtěl koupit kočárek a další miminkovské věci. Tak jsem souhlasila a kočárek jsme si vybrali na webové stránce zelenazirafa.cz, kde je taky kočárek Adbor.

Konečně máme kočárek.

A opravdu musím uznat, že kočárky Adbor jsou kombinované perfektní kočárky, které jsou výjimečné a taky známé pro svou vysokou kvalitu a bezpečnost pro dítě. Pokud i vy sháníte nějaký kvalitní kočárek, podívejte se na webové stránky zelenazirafa.cz, kde jsou opravdu perfektní kočárky a nejenom Adbor, ale i mnoho dalších značek, které se vám jistě budou líbit. Já sama jsem byla velmi překvapená, jak je můj přítel šikovný a že bude jistě skvělý táta. A ono to tak opravdu je. S kočárkem Adbor denně jezdí na procházky a vše nám pěkně klape. S kočárkem a synem taky jezdíme všichni na výlety.