Opusťte televizi a vydejte se do únikové místnosti

Zkuste to chvíli v životě dělat jinak. Třeba tak, že budete méně pracovat a více odpočívat. Anebo budete pracovat stejně, ale začnete odpočívat, protože jste odpočinek doposud zkrátka zanedbávali. I odpočinek si můžete intenzivně užít a nestrávit ho jen pasivním pobýváním před televizí. V televizi vás totiž nic nového ani zajímavého nepotká. Ovšem v reálném světě si to můžete pořádně užít. Třeba tím, že navštívíte některou z četných českých únikových místností a zahrajete si únikovou hru.
šípy v terči.jpg

Možná víte, o co jde, neboť patříte k fanouškům únikových her v počítačové podobě. Ale věřte tomu, že na živo, v situaci, kdy se octnete v kůži hlavního hrdiny, to bude mnohem, mnohem lepší. Anebo možná vůbec nemáte ponětí, co vás čeká. O to více a lépe budete překvapeni. Zkrátka neváhejte vstoupit do světa fantazie, kde můžete být tím, který rozhoduje o bytí a nebytí vás i členů vašeho týmu. Odemkněte tajemnou komnatu a nechte se vtáhnout do víru zážitků, jaké jste si vždy přáli vyzkoušet na vlastní kůži. Čeká na vás velké dobrodružství, luštění záhad, šifer a hlavolamů.
padající domino.jpg

Ovšem nemusíte se bát, užijete si to každý a do hry nemusí vstoupit jen matematický génius s nadpřirozenými schopnostmi. Navíc v tomto případě platí, že vyhrává už ten, kdo vkročí dovnitř, a to i v případě, kdy nedojde až na pomyslný vítězný konec. Skvělé je totiž už jen to, jaký si z únikové místnosti odnesete zážitek. Vychutnáte si ho společně s lidmi, kteří jsou vám blízcí, jako je rodina, přátelé anebo kolegové z práce. Budete mít příležitost vyzkoušet si své týmové schopnosti a najdete v sobě to nejlepší, co ve vás dřímá. A pravděpodobně dojdete k závěru, že to chcete zkusit ještě jednou. Zkrátka vás úniková hra dozajista pohltí. Ovšem pozor, pokud dáváte přednost nudě na gauči před televizní obrazovkou a raději nechcete nic zažít, tak únikovou hru rozhodně nezkoušejte.