Peníze snadno a rychle

Když se rozhodneme získat půjčku snadno a rychle často nastane nějaký ten zádrhel. V klasickém bankovním sektoru si dané instituce velice pečlivě hlídají, komu finance poskytnou a komu nikoliv. U půjčování peněz to platí dvojnásobně.
americké boxy.jpg
Pokud se rozhodneme zařídit si klasickou hypotéku na bydlení čeká nás nekonečný boj s časem a úředníky. Potřebujeme mít vhodnou zástavu, pokud ji nemáme musíme mít ručitele. Doložit příjmy, které máme z našeho stabilního zaměstnání. Naše práce tím však nekončí. Musíme získat výpis z registru dlužníku, aby bylo potvrzeno, že nejsme považováni za rizikové, a tudíž jsme vhodní pro získání půjčky.
Je však možné si veškeré tyto starosti ušetřit, a to díky nebankovní americké hypotéce .
mince ve svěráku.jpg
S ní vám odpadnou veškeré problémy spojené s obíháním úřadů. Nepotřebujete žádný výpis z registru dlužníků, jednoduše v rámci americké půjčky věří každému, a každý má šanci na úspěch. Nemusíte dokládat příjmy stačí pouze ručit nemovitostí. Je však zapotřebí mít na paměti, že v rámci zástavy nemovitosti dostaneme nanejvýš 70 % z její hodnoty. Není, ale důležité, zda nemovitost vlastníme my nebo náš ručitel.
Výhodou této půjčky je také možnost splácení. Jelikož se chová jako klasická hypotéka nemusíme si dělat starosti s výší splátek. Je jí možno splácet po dobu až 30 let tudíž si můžeme splátky snadno rozložit.
Navíc je možno volit mezi fixními splátkami a splátkami odloženými kdy si v rámci fixních můžeme zajistit stabilní splácení jehož hodnota odolá inflaci nebo devalvaci měny.
S odloženými splátkami si můžeme nejprve vypořádat své vlastní dluhy a následně uhradit větší část nebo zaplatit rovnou celý dluh.
Je zapotřebí si řádně rozmyslet, zda půjčku skutečně potřebujeme a není vhodnější třeba hledat jinou cestu k penězům. I přes nároky bankovní hypotéky je tento typ úvěru stále výhodnější jak z pohledu krytí, tak i výše úrokové sazby, která je bankou garantována.