Výroba v automatizaci.


U firmy Schoeller Allibert vyvinuli jednu z nejmodernějších programů automatizovaných skladů, které si pro své podnikání můžete koupit. Tento projekt hodně ulehčí práci a zajistí rychlejší a kvalitnější provoz pro vaše podnikání. Jedná se o zcela novou řadu plastových přepravek, které jsou vyrobeny z cela recyklovaného materiálu a hledí https://www.zbozi.cz/vyrobek/hledi-slavia-631-634-komplet/ i na velkou otázku vůči zmenšování odpadu a plastu na naší planetě. Která je díky odpadu dostatečně zahlcena. Po uplynutí jejich dlouhé životnosti se mohou z klidem vzít a hodit do tříděného odpadu a nemusíte mít žádné výčitky. Bude o ně dobře postaráno a vy si tak můžete od škrknout bod, kterým nebudete zatěžovat planetu.

sasi

Jeden bod pro vás. Tato řada Sasi schoellerallibert je vyvinuta tak, aby se s ní dalo dobře manipulovat a byla opravdu lehká, ale přitom dostatečně pevná. Nesmí se jen tak při nárazu, nebo když by došlo k pádu z automatizovaného pásu na zem, aby se přepravce nic nestalo. Tato řada, má mnoho výhod ať už ve svém provedení nebo s nadčasovostí s používáním. Některé si blíže ujasníme. Jedná se o velmi tiché přepravky, které tlumí hluk, při tom, když putují na páse linky. Není to žádný vtip, ale pravda. Díky, dvojité svařované základně a protihlukovým žebrám na vnější straně, se sníží hlučnost přepravy přepravky.

sasi

Je, to až k nevíře, že něco takového opravdu hluk sníží. Když přepravka přechází z jednoho válce na druhý a třetí, jak jsou pásy dělány žebrování, je při přechodu utlumí a zajistí tak i lepší stabilitu při pohybu. Je to skvělé. Lepší přepravky zajistí, lepší práci lidí a hlavně ulehčení. Tyto přepravky si můžete nechat přizpůsobit na míru podle vlastních potřeb. Budete v nich potřebovat uzavřené úchyty, nebo naopak otevřené? Není to žádný problém, stejně tak zda bude přepravka prodyšná, aby díky ní mohlo uložené zboží dýchat, nebo bude zcela uzavřené, aby nic nepropustila ven. Je spoustu možností, co si můžete přizpůsobit. Jednou z nich je i označení přepravek, pro lepší orientaci a čtení na pásové výrobě. Mějte to, co chcete.