Antigenní testy pohodlně a výhodně

Potřebujete zásobu testů pro vás nebo pro vaše zaměstnance? Objednejte si na internetu antigenní testy ze slin Covidexpert.cz a covid-19 vás nezaskočí. Testy jsou rychlé, přesné a certifikované. Odběr slin je jednoduchý a nezabere moc času. Za patnáct až dvacet minut budete sami znát pozitivní, nebo negativní výsledek všech testovaných.

stribrne stopky

Testy ze slin jsou neinvazivní a na rozdíl od nepohodlného šťourání v nose či v ústní dutině po nich nezůstane nepříjemný pocit a i další postup, jak vzorek namíchat a přenést na odečítací destičku je snadný a v přiloženém návodu je po jednotlivých krocích dobře popsán. Ať už potřebujete vyhovět vládním nařízením, preventivním opatřením nebo chcete ochránit vaše zaměstnance či blízké, zásobte se sadami našich testů. Budou se v každém případě hodit.

Prevence a zachycení možných přenašečů, kteří nemusí vykazovat žádné příznaky nemoci je důležitá, chraňte se proto i vy. Je to snadné. S těmito testovacími sadami se vyhnete přenosům a šíření viru i zdlouhavým karanténám a izolacím včas. Rychlé odhalení přenašeče ve vašem okolí pomůže vám i jemu a jeho blízkým před dalším a mnohdy nevědomým šířením. Se spolehlivými antigenními testy ze slin spolehlivě, snadno a rychle předejdete šíření nemoci covid-19 ve vašem okolí. Bezbolestně, jednoduše a pohodlně – udělejte si doma či v práci zásoby antigenních testů pro každou příležitost.

covid test

Buďte připraveni a nenechte se zaskočit sháněním testů na poslední chvíli, když si můžete své testovací sady na antigenní testy ze slin objednat už dnes, vyjde vás to rozhodně levněji a přinese klid a čas na jiné důležité úkoly, kterých je dost v každé době. Vybírat si můžete z výhodných sad, či samostatných setů testů, které jsou baleny jednotlivě. Sady vycházejí o něco levněji, záleží na tom, pro koho a kam jsou balení antigenních testů určena.