Lustry do obývacího pokoje

Pojďme si upřímně říct, že nejkvalitnější lustry jsou ty ručně vyráběné, jelikož je v nich pečlivost, láska a spousta sil. Není absolutně jednoduché vybrat ten správný lustr do obýváku. Pojďme si povědět o nějakých kritériích, podle kterých si lustr vybíráme.

lustry do obýváku

  1. MATERIÁL
    Jasným kritériem je materiál, lustr si tak vyberete buďto podle toho, jaký ve vaší místnosti převažuje materiál nebo barva, ale také si ho můžete vybrat jen podle toho, co se vám zrovna líbí. Nejkrásnější lustry do obýváku light4home.cz. Jaké jsou nejpoužívanější materiály? Bez debat je to kov, který může hrát jakýmikoliv barvami. Dále to může být samozřejmě sklo. Buďto průhledné, barevné nebo nějaké foukané. Také to může být dřevo. Dřevo je velmi zajímavý materiál pro lustry. Jen tak je určitě v obchodech neuvidíte. Pokud ano, tak to nejsou tak unikátní lustry, ale spíše uvidíte jeden z mnoha kusů, které si může kdokoliv pořídit jinde. Jaký materiál nebo barva je pro vás unikátní?

lustry do obýváku

  1. ZPŮSOB MONTÁŽE A POČET ŽÁROVEK
    Dalším kritériem je způsob montáže. Pokud nechcete, aby o lustr někdo zavadil, když vyrazí ruce do vzduchu, tak si můžete pořídit svítidlo přisazené ke stropu. Ale jestli chcete svítidlo, u kterého vám nevadí, že bude zabírat více místa, tak si můžete zvolit závěsné svítidlo. Také hodně lidí bere v potaz i počet žárovek. Jestliže nepotřebujete světlo do všech prostorů místnosti, podívejte se na jedno žárovková svítidla. Někdo však může chtít, aby světlo svítilo z různých stran, tak si vybere například dvou žárovkové svítidlo.
  2. CENA
    Důležitá je také cena. Někomu stačí obyčejný lustr do obýváku bez nějakého zvláštního designu, jiní si na design potrpí. Čím větší jednoduchost, tím levnější. To tak vždy být nemusí. Cena záleží opět na pracnosti a materiálu. Proto se ceny mohou pohybovat od 500 Kč do 6 000 Kč.

Pokud máte vlastní představu, jak by měl váš lustr vypadat, tak existuje i výroba na zakázku podle přání zákazníka. Cena je však vyšší, ale bude to podle vašich představ.