Peníze pro všechny a na všechno

Někomu to bude připadat jako sen, peníze pro všechny a na všechno, vždyť to ani není přece možné, řeknete si, ale možná že je! Setkali jste se v bance s tím, že Vás odmítli? Ani nevíte pořádně proč? Řekli, že nejste dostatečně bonitní klient? Ani nevíte, co to znamená? Nebo že nemáte potřebné příjmy, abyste získali tak vysokou hypotéku jakou požadujete? Že nemáte čím pořádně ručit? Nebo že snad máte nějaký negativní zápis, či jak to ta paní za přepážkou vlastně říkala? Nestrachujte se, opravdu je možné, že peníze může dostat každý a to na cokoliv, co potřebuje, jenom musíte najít tu správnou společnost a podmínky takové, které jsou právě pro Vás přijatelné.

Jedním z druhů úvěrů, který může pomoci každému klientovi je i americká hypotéka Nebankovnihypoteky.

peníze v černé obálc

Americké hypotéky jsou v našich končinách hodně známé. Nejedná se tedy o nějaký výstřelek posledních let. Jedná se o hypotéky, u kterých se přirozeně ručí nemovitostí. Díky ní získáte úrok již od 6,9% ročně. Nemusíte prokazovat, že nemáte negativní zápis, registry dlužníků se neprojíždí, zápisy se dají běžně tolerovat, alespoň u naší společnosti. Zápis tedy nemusí být překážkou k získání úvěru.

Jistě se budete ptát i na další podmínky. Pokud například zápis nemáte a chcete získat ještě lepší sazbu, pak je pro Vás připravená úroková sazba již od 4% ročně a to pod naším speciálním produktem VIP. Dokonce si můžete tuto sazbu zafixovat na celou dobu splácení úvěru. Takže po celou dobu splácení můžete mít pouze tuto a žádnou jinou úrokovou sazbu. Jistě budete věřit, když Vám sdělíme, že opravdu mnoho klientů toho využívá. Logicky, není se co divit.

smlouva ruc

Dokonce nevadí ani dluhy nebo exekuce. I v případě exekuce dosáhnou někteří klienti na hypotéku, takže to můžete zkusit i Vy. Záleží samozřejmě vždy na konkrétních podmínkách, proto posuzujeme každou žádost naprosto individuálně a snažíme se klientům co nejvíce vyhovět.